Realizované projekty

 

Reference z mojí praxe
                             MOJE ŘEMESLO A DOBŘE ODVEDENÁ PRÁCE POCHÁZÍ Z RODINNÉ TRADICE ŘEMESLNÍKŮ.

Jsem spolehlivý a umím - me se k práci postavit a o tom to je.

Zrealizujeme vaše myšlenky a projekty vašeho domova s předem ujasněnými pravidly.


Ten kdo se prokáže tímto letákem, dostává automaticky SLEVU 10 procent , s ohledem na zakázku a předem dohodnuté podmínky.JP

Jedna z akcí = Obklad - replika  štípaného kamene ,montáž krbových kamen s kouřovodem + vybavení  a dlažba pod krbová kamna.

Z mého pohledu je tento požadavek obkladů ,častým požadavkem ne jenom v okolí krbových kamen , ale také do pohledové pozice za nástěnnou televizi.(odstíny obkladů jsou různé - také v hodnotách).

Jedna s kuchyní na zakázku ,(styl americká kuchyň s ostrůvkem , umožňoval to prostor) včetně sádrokartonových poliček a spotřebičů.

Častým požadavkem jsou poličky ze sadrokartonu včetně ledkového nebo bodového osvětlení- večer je to luxusní záležitost, doporučuji.

Rekonstrukce obkladů na wc

Zrepasované a nově obložené dvoukřídlé dveře včetně obložek a zapravení dveřního prostupu (k přiznání) ,Repas dřevěné podlahy + přiznání trámu v roubence

Podlahy do dlažby zapravení několik námětů

Pergola včetně pískovcové dlažby (divočina) s originálním víkem v ploše+sezení

Rekonstrukce stodoly a stájí na stání a dílnu pro vozidlo včetně pojezdových vrat

Rekonstrukce koupelny

Vytvoření oblouku a obložení cihelným obkladem - spojovací část mezi kuchyní a obyvákem

SVJ zakázka , vstupy do vchodů

Připevnění závěsů na trofejní medaile . musím se zmínit , když jsem přišel na tuto zakázečku tak se mi ,jako zadavatel práce  představila slečna Šárka která se už ,nějaký čas věnuje překážkovému a vytrvalostnímu běhu typu nejen gladiátor. Má také ráda kontaktní sporty - tato žena tím žije.

Potom co jsem sní strávil dobu realizace a zavěšení všech trofejí ,jsme si povídali o všem možném a řeknu vám slečna Šárka ví co je to překonávat překážky nejen v závodě ,ale také v životě . Má to v hlavě srovnané a ví co chce ,tuto motivační stěnu v místnosti která je vybavena pro přípravu a udržení kondice nazvala - NIKDY TO NEVZDÁVEJ . JP

Teď se vracím do minulosti ,je moderní si vystavovat trofeje a poháry ,již v minulosti jsem několikrát měl požadavek v tomto směru ,třeba zde ,realizace poliček a synchronizaci velikosti pohárů. Dámy a pánové je potřeba se obklopovat výsledky a věcmi ,které nás motivují a ženou do předu a je jedno v jakém odvětví.

Je to pro každého motivační a zároveň prezentační místo a proto říkám , jděte si za  svým cílem. JP

Postavení kompostéru (vydrží vše) praktická věc pro zahrádkáře.

Ten klient ,který se prokáže tímto (dole) souvisejícím letákem tak dostává 10 procent SLEVU, s ohledem na zakázku a předem dohodnuté podmínky. JP

Tel.: +420 731904077
Paušální sazba za přesun hmot po domluvě. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!